CEMRE FM 98.0 | GÖNÜLLERE DÜŞEN CEMREYİZ
CEMRE FM CANLI YAYIN
Şuan CEMRE FM'deDinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"İnsanlardan öyleleri vardır ki: "Biz Allah'a (c.c) ve Âhiret gününe iman ettik" derler; oysa inanmış değillerdir." (Bakara - 8)

Hadis-i Şerif

"Her kime bildiği bir mesele sorulur, o da bunu söylemeyip gizlerse, Allah ona Kıyamet Günü ateşten bir gem vurur."

[Tirmizi] []

ANKET
 RADYOMUZUN YENİ YAYIN DÖNEMİNİ NASIL BULDUNUZ? 
 MÜKEMMEL
 ÇOK İYİ
 İYİ
 NORMAL
 DAHA İYİ OLABİLİRDİ
 KÖTÜ
Diğer Anketler
Mardin Hava Durumu
MARDIN
Ziyaretçi Defteri
Gönderen : CABİR BİN İSLAM Ülke : darulküfür diyarı turkiye
Tarih : 27.01.2018 Şehir : konya
dert insanı yakmalı ve insan yürümeli.. “Ey yalnızlığa bürünen Kalk uyanışı başlat” Akıl mumunu yak Hayat hamurunu yoğuran Tek olan büyük kudretin Hira’da inen vahyin Damgasını vur hayata Kuşanarak ahlakı Durma çağır vahyin sofrasına insanları Yeniden çizilsin umudun haritası Bu ses ‘Sönüp batanları sevmem’ diyen Put kıran İbrahim’in sesi Bu ses Suda boğulmayan, Nil ile gelen Firavun’un karşısına dikilen Musa’nın sesi Bu ses Tapınak tacirlerinin menfaatine dokunan Roma’ya başkaldıran İsa’nın sesi Ey yalnızlığa bürünen Kalk ve uyar Hazır ol soylu ruhunla zorlu imtihanlara Yalnızlığın şiddetine dayan Bütün kalplerin yandığı yerden başla Karanlıkta kalan ruhları kavuştur aydınlığa Kalk ve uyar “O kahrolası yanlış ölçüp biçenleri Bunlar eskilerin masallarıdır diyenleri” Çağın Velid bin Muğire’lerini Mala mülke tamah edenleri Uyar ki son bulsun eşyanın uğultusu Sessiz, derinden gelen şirk felaketi Gecenin bir yarısında böl uykunu acılarla Haydi, kalk ayağa Ne korku var ne ümitsizlik Yola çıksın aşkın kervanı Tüm nehirler sana akacak Ya Muhammed Uyandır itilmiş, kakılmış, ayağı çıplakları Ellerinden tut, bak gözlerinin taa içine Topla kanadın altında tüm mazlumları Tevhidin ve adaletin gölgesinde.....
Gönderen : Münir çapar Ülke : Türkiye
Tarih : 08.01.2018 Şehir : Mardin
Kim nefsinde büyüklük taşlar ve yürüyüşünde gururlanırsa .Allah teala kendisinden nefret ettiği halde allah'ın huzuruna varır
Gönderen : Malik Eşter Göktürk Ülke : Türkiye
Tarih : 30.09.2017 Şehir : Mardin/kızıltepe
cemre fm sunucularına ve tüm dinleyicilerine teşekürlerimi sunarım
Gönderen : garip yolcu Ülke : dunya
Tarih : 30.12.2016 Şehir : heryer
Bahar mustusu olan cemremizin bir an once mujdeledigi baharin gelmesini inanarak ve umidle bekliyoruz.
Gönderen : MUHAMMED Ülke : TC
Tarih : 15.11.2016 Şehir : MARDİN
ALLAH IN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN
SİZİ SEVEREK DİNLİYORUZ
HAYIRLI YAYINLAR
Gönderen : ömer bilal kalender Ülke : tr
Tarih : 15.03.2016 Şehir : osmaniye
Her nefis öIümü tadacaktır! Sizi imtihan etmek için hayra ve kötüIüğe mübteIa kıIarız. Hepiniz en sonunda bize döndürüIeceksiniz.


Gönderen : hizbanur Ülke : türkiye
Tarih : 04.03.2015 Şehir : mardin
hayat zalimeinat kafire gıcıklık olsun diye yaşamaktır.hayat belki de şehadet için yaşamaktır.yaşamak mücadele etmektir aynı zamanda...Bedir de yiğitçe çarpışıp Uhud da şehadete koşmaktır hz.hamza misali...evlerde söylenmeye korkulan hakkı MEYDANLARDAN haykırabilmektir mücadele... BELKİDE YAŞAMAK MÜCADELE EDİP YAR OLAN ŞEHADETE KOŞMAKTIR...
Gönderen : hasan Ülke :
Tarih : 18.02.2015 Şehir :
Allah'ın selamı üzrinize olsun
Gönderen : Semra Efe Ülke : Türkiye
Tarih : 31.01.2015 Şehir : Mardin Kîzíltepe
Reformacì der ki: "Allah a ve Peygamber e evet , seriata hayir".Yani günese evet isigina hayir , o kadar saçma.
Necip Fazil Kisakürek
Gönderen : GÜLEFŞAN Ülke : TÜRKİYE
Tarih : 16.12.2014 Şehir : MARDİN
Hac kafilesinden hızlı hareket ederek onlardan önce konaklara giden, buralarda borç parayla ticaret yapan, sonra tekrar hızlı davranıp yine kafileyi geçen bir adam iflas etmişti. Alacaklılar Hz. Ömer r.a.’a başvurduğunda minbere çıkıp, Allah Tealâ’ya hamd ve sena, Rasul-i Ekrem s.a.v. Efendimiz’e salât ve selamdan sonra şunları söyledi:


Ey insanlar! Sakın bir adamın orucu ve namazı sizi aldatmasın. Bir kimsenin güvenilir olup olmadığını öğrenmek için konuştuğu zaman doğru söyleyip söylemediğine, kendisine bir şey emanet edildiğinde ona hıyanet edip etmediğine ve zengin olduğunda takvasına bakın.


Bundan sonra, ey insanlar! Cüheyne kabilesinin Üseyfi’si , kendisi hakkında “hacıları geçti, hepsinden önce davrandı” denmesini, dini ve güvenilirliği için yeterli saydı. (Oysa bunun dindarlık ve güvenilirlikle bir ilgisi yoktur.)


Dikkat edin! O borç alarak ticaret yapmış, ancak borcunu ödemek için gerekli ihtimamı göstermemiştir. Şimdi ise borcu, bütün malını götürecek kadar büyümüştür. Kimin onda alacağı varsa yarın sabah bize gelsin, malını aralarında taksim edelim.


Borçtan uzak durun! Zira borcun evveli üzüntü, sonu ise elde-avuçta hiçbir şey kalmamacasına malın elinden alınmasıdır.